Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

W piątek, 22 czerwca uroczystą Mszą Świętą w Kaplicy w Ostrówku zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Następnie spotkaliśmy się w sali gimnastycznej w naszej szkole, gdzie po raz ostatni przed wakacjami wybrzmiał szkolny dzwonek. Pani Dyrektor krótko podsumowała mijający rok szkolny, zwracając przede wszystkim uwagę na różnorodność działań i wydarzeń organizowanych i podejmowanych w naszej szkole. Pogratulowała także wszystkim uczniom otrzymanej promocji do następnej klasy oraz wyróżniła uczniów, którzy osiągnęli w roku szkolnym 2017/2018 wysokie wyniki w nauce. Wśród wyróżnionych uczniów znaleźli się: z klasy IVa: Dominika Caban, Szymon Zabłotny, Jagoda król, Oliwia Maciejak, Konrad Kraska, Martyna Kowalska, Krystian Baranowski; z klasy IVb: Martyna Adamiak, Nikola Śledź, Gabriela Lenart; z klasy IVc: Blanka Staszewska, Kamila Roczon, Julia Cyfra; z klasy V: Roksana Roczon; z klasy VI: Weronika Zwolińska, Marta Kanaszewska, Sandra Stępniak; z klasy VII: Natalia Biernacka, Julia Budka, Wiktoria Marcinek. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nasi uczniowie mogą pochwalić się także osiągnięciami w konkursach z zakresu ekologii, języka polskiego i angielskiego oraz matematyki. Duża grupa uczniów angażowała się w działania na rzecz klasy i szkoły oraz podejmowała działalność charytatywną, za co również zostali nagrodzeni.

Dla wielu z nas był to rok wytężonej pracy, dlatego też wszystkim Uczniom i Nauczycielom życzymy spokoju, odpoczynku i wielu wspaniałych wakacyjnych wrażeń. Do zobaczenia we wrześniu! Uśmiech