Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

W poniedziałek 3 września wszyscy uczniowie i nauczyciele zgromadzili się w naszej szkole, aby w sposób uroczysty rozpocząć nowy rok szkolny. Na początku uczestniczyliśmy we Mszy św., która odbyła się w kaplicy w Ostrówku. Następnie tłumnie zgromadziliśmy się w sali gimnastycznej, gdzie po wakacyjnej przerwie pierwszym szkolnym dzwonkiem powitała nas Pani Dyrektor Małgorzata Marcinek. Szczególnie ciepło Pani Dyrektor przywitała naszych drogich pierwszoklasistów oraz innych uczniów, którzy tego dnia po raz pierwszy przekroczyli progi naszej szkoły.

Mimo że wakacje dobiegły końca i przyszedł czas wytężonej pracy cieszymy się, że zarówno uczniowie, jak i nauczyciele z uśmiechami na twarzy przywitali kolejny rok szkolny.

Wszystkim nauczycielom, uczniom oraz rodzicom życzymy w nowym roku szkolnym wielu powodów do radości, sukcesów, cierpliwości i spokoju.