Naszą witrynę przegląda teraz 91 gości 

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka!"

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w naszym przedszkolu było wyjątkowo kolorowo i słodko.
Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci, przyczyniając się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Ma ono na celu dostarczenie dzieciom kolejnych okazji  do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły maszerując barwnym korowodem przez  miejscowość, dzieląc się swoją radością z mieszkańcami Ciechanek oraz napotkanymi przechodniami. Następnie dzieci ze wszystkich grup bawiły się wspólnie na placu zabaw, po czym świętowały w salach w swoich grupach. Była muzyka, zabawy i oczywiście słodkie niespodzianki.