Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 

Wizyta przedszkolaków w Urzędzie Pocztowym oraz Getin Banku w Łęcznej

W dniu 16.10. 2018 r. przedszkolaki z grupy Wiewióreczek i Misiaczków wyruszyły do Łęcznej odwiedzić dwie placówki ważne w życiu dorosłych.

Na początku dzieciaki odwiedziły Urząd Poczty Polskiej, aby zapoznać się z  pracą na poczcie i wyrobić szacunek do pracy ludzi w różnych zawodach. Przedszkolaki zapoznały się z wyglądem poczty, jej wyposażeniem i urządzeniami. Spotkały się również z panem listonoszem, który zaprezentował swój strój służbowy oraz torbę na listy. Dowiedziały się również jak potrzebna i odpowiedzialna jest jego praca.

Następnie dzieciaki przespacerowały się na Deptak do Placówki Getin Banku, aby zobaczyć miejsce pracy bankowca i poznać jego zawód. Dzieci wysłuchały ciekawostek dotyczących pieniędzy i funkcjonowania banku. Najwięcej emocji  wzbudziła jednak liczarka do pieniędzy - przedszkolaki miały możliwość przeliczenia prawdziwych banknotów. Dla małych klientów pracownicy banku przygotowali zagadki oraz dyplomy i słodkości oraz skarbonki. Każdy przedszkolak mógł się poczuć kierownikiem banku zasiadając na fotelu kierownika oddziału.

Po bardzo ciekawej i interesującej lekcji dzieci udały się do przedszkola bogatsze o zdobytą wiedzę i nowe doświadczenia.

Serdecznie dziękujemy Pracownikom Getin Banku  oraz Poczty Polskiej w Łęcznej za umożliwienie wizyty, ciekawe zajęcia, przekazaną wiedzę i niespodzianki dla dzieci.