Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 

Wizyta hodowcy psów

Nasze przedszkole odwiedził Pan Dominik Wojtal- hodowca owczarków staroniemieckich. Z Jaskini Wilków- bo taką nazwę nosi jego hodowla, pochodzą szczeniaki bardzo utytułowanej  Gayany. Trzyletnia suczka ma na swoim koncie wiele sukcesów wystawowych, które zaczęła osiągać już jako szczenię, podczas IV KLUBOWEJ WYSTAWY PSÓW RASOWYCH PFK w Koninie  klasie szczeniąt zdobyła I miejsce. Jako dorosły pies w  I KRAJOWEJ WYSTAWIE PSÓW RASOWYCH PFK Skarżysko- Kamienna zdobyła I miejsce, jest również laureatką I KRAJOWEJ WYSTAWY PSÓW RASOWYCH PFK W Stężycy, oraz zdobywczynią drugiego miejsca V KLUBOWEJ WYSTAWY OWCZARKÓW NIEMIECKICH PRZY PFK w Bałtowie. Ostatnio Gayana i Pan Dominiek wspólnie wzięli udział w sześciokilometrowym ekstremalnym biegu z przeszkodami Hard Dog Race Poland. Pan Dominik jest właścicielem również jednej z córek Gayany- Arsy.

Po opowiedzeniu dzieciom jakie warunki należy spełnić by pies mógł być dopuszczony do hodowli oraz o sukcesach swoich podopiecznych, Pan Dominik wyjaśnił przedszkolakom jak należy dbać o psy- zwrócił szczególną uwagę na sposób odżywiania zwierząt, rozpoznawanie chorób, oraz dbanie o higienę jak np. kąpanie czy czyszczenie uszu. Dzieci z zaciekawieniem słuchały oraz zadawały pytania, opowiadały również o swoich pupilach. Na koniec Pan Dominik pozwolił każdemu z dzieci pogłaskać Gayane i Arsę , a przedszkolaki bardzo serdecznie podziękowały mu za wizytę i całą  przekazana wiedzę.

Pan Dominik obiecał, że odwiedzi jeszcze nasze przedszkole z innymi swoimi podopiecznymi. Nie możemy się doczekać kolejnego spotkania!