Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 
Akcja świąteczna,, Razem na święta’’

 

W tym roku wolontariusze naszej szkoły przyłączyli się do akcji ogłoszonej przez Panią Minister Edukacji Narodowej ,, Razem na święta’’.

Nasi uczniowie oraz opiekunowie wolontariatu podjęli się inicjatywy przedświątecznej piekąc pyszne pierniczki.  Wraz z rodzicami dzieci przygotowały smaczny i pięknie ozdobiony upominek, do którego dołączyliśmy życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

17 grudnia grupa uśmiechniętych wolontariuszy wyruszyła do społeczności lokalnej, aby obdarować mieszkańców przygotowanymi pierniczkami. Nie przeszkadzał nam mróz na dworze, a skrzypiący pod butami śnieg nadawał uroku naszej wędrówce. Pukając do drzwi domów nie wiedzieliśmy, jaka będzie reakcja mieszkańców, jedna spotkaliśmy się z bardzo radosnym i miłym przyjęciem, a każdy obdarowany serdecznie dziękował i życzył wszystkim także radosnych świąt Bożego Narodzenia.

Dzięki uczestnictwu w akcji wiemy, że sprawiliśmy radość w naszych miejscowościach powodując, że nadchodzące święta będą jeszcze bardziej wesołe i piękne, bo niosąc bezinteresowny podarunek przyczyniamy się do tego, iż ludzie stają się lepsi, weselsi i pełni nadziei na nadchodzące jutro.