Naszą witrynę przegląda teraz 81 gości 

Święto Babci i Dziadka w grupie „Sówki”

„Kochamy Was, kochamy całym sercem

I radości chcemy dać Wam jak najwięcej!”

 

Wierszem i piosenką, sercem i uśmiechem – tak dzieci z grupy „Sówki” składały życzenia i dziękowały swoim babciom i dziadkom w dniu ich święta za ich bezgraniczną miłość.

Spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyło się 24 stycznia 2019 roku i  upłynęło w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

Pani wicedyrektor  Agata Wójcik w swym przemówieniu zwróciła uwagę na ważną rolę, jaką w życiu rodziny pełnią Babcia i Dziadek oraz złożyła życzenia obecnym na uroczystości gościom. Do życzeń dołączyła się obecna podczas uroczystości pani dyrektor Małgorzata Marcinek.

Ale to mali artyści skupili na sobie całą uwagę widzów: najpierw zaprezentowali przedstawienie „Wigilijne nastroje”, a następnie  w recytowanych z wielkim przejęciem wierszach i śpiewanych z całego serca piosenkach zapewniali swoje babcie i dziadków, że kochają ich najbardziej na świecie i że bardzo im dziękują za poświęcany czas i miłość. Babcie i dziadkowie gorąco bili brawa i nierzadko ocierali łzy wzruszenia.

Uroczyste spotkanie nie obyłoby się bez niespodzianek. Dzieci wręczyły gościom własnoręcznie wykonane upominki – medale dla Wspaniałej Babci i Cudownego Dziadka. Dalszą część spotkania stanowił poczęstunek i  wspólna zabawa przy  muzyce.