Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Dzień Misia Polarnego

Dnia 5 marca 2019 roku w Przedszkolu w Ciechankach dzieci brały udział w obchodach Miedzy Narodowego Dnia Niedźwiedzia Polarnego.

Przedszkolaki na początku obejrzały prezentację multimedialną o życiu niedźwiedzia polarnego. Bawiły się przy muzyce o tematyce zimowej: „My się zimy nie boimy” ,”Pingwinki”, „Miś jest głodny” i inne. Dzieci uczestniczyły w zabawach sportowych: zanieś rybkę do niedźwiedzia, chodzenie po krach, po łapach niedźwiedzich. Jednak najwięcej radości sprawiło dzieciom odwiedziny Misia Polarnego, który bawił, tańczył, wykonywał wszystkie zabawy z dziećmi. Wszystkie przedszkolaki witali się i przytulały się z naszym gościem. Dzieci z figur geometrycznych wykonywały misia polarnego. Podczas zabaw z misiem, tworzyły  z papieru górę lodową Antarktydę. Za wspaniałą zabawę zostały wręczone nagrody: medale o Międzynarodowym Dniu Niedźwiedzia Polarnego. Miś osłodził nam zabawę cukierkami lodowymi. Święto Niedźwiedzia Polarnego na stałe wpisało się  do kalendarza najważniejszych uroczystości przedszkolnych.

W dalszym ciągu dziękujemy rodzicom za wdrażanie się w uroczystości przedszkolne. Misiowi Polarnemu Pani Reginie Morawskiej, która z nami była i bawiła się dziękujemy. Obchody niedźwiedzia polarnego dla wszystkich dzieci w przedszkolu w Ciechankach przygotowała Pani Dorota Śledź i Pani Monika Wojciechowska.