Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 

ZABAWA CHOINKOWA

Siódmego lutego w naszym przedszkolu odbyła się zabawa choinkowa, połączona ze świętowaniem dnia Babci i Dziadzia oraz odwiedzinami Świętego Mikołaja.  Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie podczas wystąpienia dla babć i dziadziów, za co zostały nagrodzone wielkim brawami. Następną niespodzianką był występ taneczny dzieci, zarówno dziadkowie jak i rodzice przedszkolaków byli zachwyceni. Po części artystycznej dzieci złożyły życzenia Babciom i Dziadziom i wręczyły drobne, przygotowane przez siebie upominki.

Dzieci wspólnie z bliskimi bawiły się podczas tańca, różnych konkurencji i zabaw z chustą animacyjną. Wszystkim sprawiło to wiele radości.

Największą atrakcją zabawy choinkowej były odwiedziny Świętego Mikołaja. Wszystkie dzieci z niecierpliwością oczekiwały prezentu, gdy wszyscy zostali już obdarowani, Mikołaj zaprosił dzieci do wspólnej zabawy.

Dla całego naszego przedszkola był to cudowny, pełen miłych wrażeń dzień.