Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

Z wizytą w Urzędzie Gminy

20 marca 2019 r. na spotkanie z Panem Wójtem Adamem Grzesiukiem do Urzędu Gminy w Puchaczowie wybrały się dzieci z grup „Wiewióreczki” i „Biedroneczki”.

Gospodarz Gminy przyjął dzieci w swoim gabinecie. Z uśmiechem na twarzy opowiadał im o swojej pracy i pracy Urzędu. Pan Wójt wraz z życzeniami szczęścia podarował przedszkolakom figurkę słonika z podniesioną trąbą. Atrakcją spotkania było przybijanie urzędowych pieczątek. Następnie Pan Wójt zaprosił dzieci do budynku Urzędu Stanu Cywilnego. W Sali Ślubów opowiedział swoim gościom jak wygląda uroczystość zaślubin. Dzieci przyjrzały się również innym stanowiskom pracy. Odwiedziły m.in. pokój Pani Sekretarz. W ramach wdzięczności za miłe przyjęcie i zapoznanie ze specyfiką funkcjonowania Urzędu przedszkolaki wręczyły Gospodarzowi Gminy podziękowania i kosz wiosennych kwiatów.

Na zakończenie wizyty dzieci zostały obdarowane przez Pana Wójta kolorowymi balonami oraz słodkościami. Wizyta ta była ważną lekcją tożsamości obywatelskiej, która na długo pozostanie w ich pamięci.