Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 

Dzień Mamy i Taty w grupie „Sówek”

Tradycją naszego przedszkola są coroczne uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty.  21 maja 2019 roku obchody tego święta rozpoczęły dzieci z grupy „Sówek”. Przedszkolaki zaprezentowały swoim kochanym rodzicom przedstawienie „Bajka o niegrzecznej żabce” z niezwykłym morałem podkreślającym rolę mamy i taty w ich życiu.  Po wspaniałym występie, w którym dzieci zaprezentowały swoje zdolności aktorskie, na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Pani wicedyrektor Agata Wójcik w imieniu swoim i wszystkich pracowników naszego przedszkola złożyła przybyłym gościom najserdeczniejsze życzenia z okazji tego pięknego święta.

Dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki i  zaprosiły na słodki poczęstunek.  Uroczystość  przebiegła w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.