Naszą witrynę przegląda teraz 94 gości 

Mały Mis w świecie wielkiej literatury

W roku przedszkolnym 2018/2019 nasze przedszkole brało udział w międzynarodowym  projekcie edukacyjnym Mały Miś  w świecie wielkiej literatury. Głównym celem tego projektu było popularyzowanie czytelnictwa wśród najmłodszych. Dzieci z Zawadowa we wrześniu poznały Małego Misia któremu dały na imię Bruno. Raz w tygodniu Bruno zmieniał dom- wędrował po wszystkich naszych przedszkolakach. W czasie odwiedzin Misia dzieci słuchały bajek czytanych przez rodziców, a później tworzyły do nich ilustracje, wszystkie prace zachowane mamy w kronice projektu. Po wykonaniu zadania w domu Misio wracał do przedszkola i zabierało go kolejne dziecko. Ponad to Rodzice przedszkolaków przychodzili do przedszkola czytać naszym podopiecznym, dzieci bardzo lubiły te środowe poranki Uśmiech

Wszystkim rodzicom bardzo dziękujemy za zaangażowanie się w projekt, Państwa udział z pewności przyczyni się do kształtowania w najmłodszych chęci do poznawania świata książek. Szczególne podziękowania składam Państwu Pawłowi i Ewelinie Wróbel, którzy nie tylko włączyli się w akcje, ale też podarowali dzieciom piękną książkę „Bajeczki naszego dzieciństwa”.

Dziękujemy!