Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Dnia 12 września 2019r. w naszej szkole odbyło się Narodowe Czytanie Noweli w klasie 5. Tym zdarzeniem przyłączyliśmy się do 8- edycji Akcji Narodowego Czytania, organizowanego przez prezydenta Polski od 2012roku. Obecny prezydent Polski Pan Andrzej Duda kontynuuje akcje i zaprosił wszystkich Polaków w liście do udziału w akcji.

Naszą szkołę odwiedziła Pani bibliotekarka z Gminnej Biblioteki Publicznej w Puchaczowie, Filii w Ciechankach Pani Monika Ciężkowska. Pani Monika przybliżyła uczestnikom realia epoki oraz elementy biograficzne wybranych autorów nowel. Dodatkową atrakcje stanowiła pieczęć prezydencka na arcydziełach literatury pozytywizmu.

Starsi uczniowie w Narodowym Czytaniu uczestniczyli w Filii Biblioteki Gminnej w Ciechankach 11 września.