Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 

Bal Karnawałowy

W piątek 7 lutego  w Przedszkolu w Ciechankach już od rana było bardzo gorąco, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym. W tym roku w  balu uczestniczyły również dzieci ze Szkoły Filialnej w Zawadowie. Sala wyglądała bajecznie
i kolorowo, przystrojona kolorowymi serpentynami i balonami. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje. Niezliczone księżniczki, czarownice, kowboje, policjanci, wróżki, żabki, biedronki, piraci, a także inne postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin nasze przedszkole. Nawet niektóre panie z grup postanowiły przebrać się, co wywołało jeszcze większy uśmiech na twarzach naszych wychowanków. Do tańca zachęcał wszystkich DJ przygotowaną na tę okazję specjalną muzyką. Dzieci wspólnie ze swoimi paniami i rodzicami bawiły się wyśmienicie. Miłą niespodziankę sprawił dzieciom nieoczekiwany gość- Mikołaj, wręczając wszystkim paczki.

Bal karnawałowy umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa  przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych, balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.