Naszą witrynę przegląda teraz 72 gości 

Nagrodzeni w gminnym konkursie

ZDROWI I SZCZĘŚLIWI 2020

Serdecznie dziękujemy uczniom i ich rodzicom za przygotowanie prezentacji konkursowych  „Zdrowi i szczęśliwi 2020”. Dziękuję w imieniu własnym oraz wszystkich współorganizatorów za włożony wysiłek i wychowawczą mądrość, jaką przekazujecie Państwo dzieciom własnym i wszystkim, którzy obejrzą wspaniałe prezentacje. Swoim działaniem kształtujecie Państwo świadomość i poczucia odpowiedzialności za własne zdrowie i szczęście.

W konkursie brali udział uczniowie ze szkół podstawowych w Puchaczowie,  w Ostrówku i Nadrybiu. Partnerami i sponsorami konkursu są Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Wójta Gminy Puchaczów, który objął konkurs Honorowym Patronatem, przedstawiciele Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz koordynatorzy działań profilaktycznych  szkół naszej gminy. W dniach 1-2 grudnia obradowała komisja konkursowa w składzie: W dniach 1-2 grudnia (ze względu na stan epidemii) komisja w składzie: Grażyna Szafranek (GKPiRPA), Marlena Błaziak (Szkoła Podstawowa w Ostrówku),  Monika Gargol (SP w Nadrybiu) Agnieszka Zgórska  oraz Joanna Tomasiak (ZS w Puchaczowie) dokonała rozstrzygnięcia konkursu.

WSZYSTKIE PRACE  zostają NAGRODZONE  - wszystkie stoją na wysokim poziomie merytorycznym i estetycznym i wszystkie wykorzystamy do promocji zdrowia na łamach naszych stron internetowych i publikacji promujących naszą gminę.

Podziękowania należą się  uczniom Weronice Wysockiej, Arkadiuszowi Gargolowi, Bartoszowi Wiśniewskiemu, Sewerynowi Sorkowskiemu, Nikodemowi Fiedorkowi, oraz Lenie gzik, Gabrysi Bombolewskiej, Tobiaszowi Bombolewskiemu, Julii Kierepce oraz zaangażowanym rodzicom.

Wyróżnienia otrzymują: Ewelina Wysocka, Wiktoria Tylec oraz Adela Dziurkiewicz.

 

Główne nagrody otrzymują: LENA JASIŃSKA (Puchaczów) DAWID WEREMKOWICZ (Nadrybie)  i BARTOSZ CABAN (Ostrówek).

 

Serdecznie gratuluję!
Ze względu na stan epidemii zapraszamy wszystkich po odbiór nagród od wtorku 08.12.2020 r. do sekretariatów każdej ze szkół.