Naszą witrynę przegląda teraz 80 gości 

Pasowanie na Przedszkolaka

W dniu 10.12.2020r. w naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Było to bardzo ważne wydarzenie dla najmłodszych dzieci. To właśnie tego dnia maluchy oficjalnie stały się przedszkolakami.

Podczas uroczystości maluchy obejrzały przygotowane przez ich starszych kolegów nagrania. „Jeżyki” wierszem zachęcały swoich młodszych kolegów do zabaw w przedszkolu. „Pszczółki” zaśpiewały , o tym, że „Przedszkole drugim domem jest”. Sześciolatki z grupy „Sówki” opowiadały dlaczego lubią chodzić do przedszkola. „Biedronki” wprowadziły trzylatki w uroczysty nastrój i zaprosiły do złożenia ich pierwszego ślubowania.

Następnie dzieci z grup „Motylki” i „Żabki” z wielkim zaangażowaniem przedstawiły program artystyczny. Pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Po złożeniu przyrzeczenia Pani Dyrektor Małgorzata Marcinek magicznym lizakiem dokonała pasowania na przedszkolaka.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy, które poświadczyły ich status przedszkolaka oraz książeczki ufundowane przez Radę Rodziców. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.

Teraz dzieci mogą z dumą powiedzieć: „Mamo, tato – jestem przedszkolakiem”.