Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files.

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Nasze przedszkole również zorganizowało uroczyste obchody tego święta.

Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w quizach na temat naszego przedszkola. Przedszkolaki brały udział w zabawach sportowych oraz wspólnych tańcach, a także uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz zmagały się z balonami, które na końcu ozdobiły, zgodnie z własnymi pomysłami. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie.  Tego dnia nie mogło również zabraknąć pamiątkowych fotografii.

Ponadto nasze przedszkole wzięło udział w ogólnopolskiej akcji, pt.: „Dzień Przedszkolaka to ważne święto – uczcijmy je razem tańcem i piosenką”, którą organizowało Przedszkole im. Misia Uszatka w Gryfinie oraz „bliżej Przedszkola” śpiewając i bawiąc się przy piosence „Życie Przedszkolaka”.

{gallery}jarek/ciechanki/2021/dzienprzedszkolaka/{/gallery}