Naszą witrynę przegląda teraz 75 gości 

Pokój nie jest nam dany raz na zawsze”- obchody 82. Rocznicy wybuchu II wojny światowej w naszej szkole

W dniu 17 września 2021 roku społeczność naszej szkoły wraz z Dyrekcją i gronem pedagogicznym wzięła udział w uroczystej akademii upamiętniającej 82. Rocznicę wybuchu II wojny światowej. Wybór daty nie był przypadkowy- wszak 17 września 1939 roku państwo polskie zostało zdradziecko zaatakowane przez Związek Sowiecki. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły, odśpiewaniu hymnu państwowego i szkolnego, zgromadzeni w hali sportowej uczniowie klas I-VIII obejrzeli montaż słowno-medialny przygotowany przez młodzież klasy VIII a, V i IV, pod kierunkiem p. Oliwii Szafran i p. Beaty Sidor-Olejnik. Nastrojowe utwory poetyckie, historyczny komentarz prowadzących oraz prezentowane materiały medialne wprowadziły wszystkich w tragiczną tematykę przeżyć naszych rodaków  w obliczu wybuchu II wojny światowej.