Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

DZIEŃ BEZ TORBY I PLECAKA

Z okazji pierwszego dnia wiosny Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole akcję „Dzień bez torby i plecaka”. Do udziału w tym przedsięwzięciu zostali także zaproszeni nauczyciele. Aby przyłączyć się do akcji należało przygotować „pojemnik” zastępujący torebkę lub plecak i przynieść go razem z zawartością do szkoły.  Nie ulega wątpliwości, że był to swoisty pokaz kreatywności, pomysłowości oraz dużego poczucia humoru. Zaprezentowane przez uczniów i nauczycieli nowe „plecaki i torebki” wywołały uśmiech, a  czasem wręcz niedowierzanie na naszych twarzach. Wśród przyniesionych rzeczy można było zauważyć: koszyk sklepowy, odkurzacz, pufę, wiadro, koszulę, chlebak, skrzynkę na narzędzia, wózek dla lalek, lodówkę turystyczną, przyczepkę dziecięcą. Poprzez głosowanie wybraliśmy ucznia, który według nas wykazał się największą kreatywnością i odwagą w wyborze „zastępcy plecaka”- okazał się nim Krystian Baranowski z klasy VIII a.

Przedsięwzięcie to sprawiło wszystkim dużo radości. Mamy nadzieję, że takich wydarzeń będzie w naszej szkole coraz więcej.