Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

Dyskoteka z okazji dnia chłopaka

30 września w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji Dnia chłopaka. Organizatorem był Samorząd Uczniowski.  Jako pierwsi bawili się uczniowie z klas I-III, przy muzyce i zabawach przygotowanych przez Panią Oktawie Marcinek- Wróbel. Następnie na salę wkroczyła starsza młodzież.  Podczas zabawy w tym roku towarzyszyło nam jeszcze jedno bardzo ważne wydarzenie – kiermasz ciast oraz loteria fantowa, z której wszystkie zebrane środki zostały przeznaczone na leczenie uczniów naszej szkoły z klas II. W czasie trwania akcji dzieci mogły wspomóc swoich kolegów poprzez kupienie losu oraz pysznego ciasta przygotowanego przez rodziców. Na sali natomiast trwało malowanie twarzy, robienie tatuaży oraz zaplatanie kolorowych warkoczyków przez wolontariuszki z klasy ósmej.  Było to święto, które z pewnością każdy chłopiec z naszej szkoły będzie bardzo miło wspominał, bo oprócz świetnej zabawy każdy z nas wiał udział w akcji charytatywnej.  Bardzo dużą role w tym przedsięwzięciu odegrali wolontariusze oraz rodzice uczniów, którzy upiekli pyszne ciasta oraz zasilili naszą loterie fantową w ciekawe fanty. Podziękowania należą się także nauczycielom, którzy przyłączyli się do akcji wspierając i pomagając w czasie całego wydarzenia. Mamy nadzieje, że nasza pomoc, chociaż w pewnej mierze przyczyni się do szybszego powrotu obu chłopców do zdrowia.