Naszą witrynę przegląda teraz 96 gości 

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE
W PRZEDSZKOLU

”Boże Narodzenie, trochę ciepła w środku zimy …”

20 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się świąteczne spotkanie opłatkowe. Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który kryje w sobie niepowtarzalną magię, radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. To czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania. Także w naszym przedszkolu nastał ten cudowny dla wszystkich czas. Dzieci z grupy „Zajączki” zaprezentowały przedszkolakom oraz pracownikom przedszkola inscenizację pt. „Elfiki Świętego Mikołaja”, która wprowadziła wszystkich w świąteczną atmosferę. Następnie dzieliliśmy się opłatkiem życząc sobie nawzajem zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Wspaniałym momentem było wspólne śpiewanie kolęd, w które dzieci wkładały swoje całe malutkie serduszka.