Naszą witrynę przegląda teraz 81 gości 

,,ZŁOTY KARNAWAŁ”

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły i wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 4.01.2024r w naszym przedszkolu, gdzie odbył się ,,Złoty Karnawał”.

Tego dnia w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie, ale przewodnim motywem była barwa złota. Przedszkolaki przebrały się za bohaterów z  bajek, filmów oraz za służby mundurowe. Można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, rycerzy, motylki, policjantów, superbohaterów ...  nie sposób wymienić wszystkich  postaci.

Na tą wyjątkową okazję Rodzice zaprosili do prowadzenia balu Panią Animatorkę, która zachęcała do wspólnej zabawy. Po usłyszeniu pierwszych dźwięków muzyki, wszystkie przedszkolaki  ochoczo rozpoczęły zabawę i tańce. Dużą atrakcją były dla nich zabawy z chustą animacyjną oraz w ,, płatkach śniegu”. Wszyscy bawili się znakomicie. Zabawy, humoru i radości było co niemiara. Na koniec odbył się pokaz mody, podczas którego każde dziecko mogło zaprezentować swój strój.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości i uśmiechu, co było głównym celem tego balu.

Przedszkolaki wspaniale się bawiły - czego dowodem są zdjęcia w galerii - zapraszamy do oglądania!