Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

SZKOLNA WIGILIA

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, oczekiwany nie tylko przez dzieci ale także przez dorosłych. Tradycją naszej szkoły jest przygotowanie i wystawienie Jasełek Bożonarodzeniowych. W dniu 20 grudnia 2013 roku o godzinie 10:00 w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zebrali się rodzice, uczniowie ,nauczyciele i pracownicy obsługi. Wigilia rozpoczęła występami naszych uczniów z klasy IV. Młodzi aktorzy prezentowali wiersze i kolędy. Na instrumentach grali : Kornelia Kursa oraz Jakub Kucybała. Po występie Pani Dyrektor Małgorzata Marcinek złożyła wszystkim życzenia oraz przekazała życzenia, które bardzo licznie napłynęły do naszej szkoły. Pani Elżbieta Filipiak przeczytała Ewangelię o Narodzeniu Pana Jezusa. Następnie wszyscy spożywali przygotowane potrawy.

Kolejny raz mogliśmy przeżywać historię Maryi i Józefa szukających schronienia przed narodzinami Jezusa. Blask Światełka Betlejemskiego oraz wspólne śpiewanie kolęd pozwoliło również w naszej szkole poczuć tę rodzinną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wszyscy łamali się Opłatkiem oraz składali sobie świąteczne życzenia.

W świątecznym nastroju pożegnaliśmy się aż do Nowego Roku.

Uczniów klasy IV przygotowała Pani Anna Maciejak oraz Pani Dorota Kubuśka- Adamiak.