Naszą witrynę przegląda teraz 261 gości 

DZIEŃ ZIEMI I SŁUŻBY ZDROWIA

7 kwietnia w naszej szkole odbył się dzień Ziemi i Służby Zdrowia. Uczniowie klasy VB pod kierunkiem pani Marii Baryły przygotowali montaż słowno- muzyczny. Dzieci prezentowały scenki o tym jak należy dbać o nasza planetę, jak się odżywiać i zachowywać aby być zdrowym. Inscenizacje były także skierowane do Pań które pracują w służbie zdrowia i które tego dnia odwiedziły naszą szkołę. Z zainteresowaniem słuchały wierszy oraz rad przygotowanych dla nich przez dzieci. Chór pod kierunkiem pani Doroty Kubuśki- Adamiak zaśpiewał pięknie dwa utwory, natomiast soliści Jakub Kucybała i Martyna Gil zaprezentowali swoje utwory. Po występach artystycznych uczniowie wręczyli naszym gościom własnoręcznie wykonane laurki. Każda z pań opowiedziała o swojej pracy, o tym na czym polega i jakie pełnią obowiązki.