Naszą witrynę przegląda teraz 330 gości 
30 kwietnia 2014r. w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Armii Krajowej obchodziliśmy uroczystość  2 i 3 maja. Cóż to za data? Dla setek młodych ludzi to jedna z wielu nic nieznaczących uroczystości. Dziś żyjąc w zawrotnym tempie, negujemy wszelkie wartości, nudzą nas uroczystości, apele, rocznice, święta. Ale czy tak musi być? Przecież naród, który nie zna swojej przeszłości, umiera i nie buduje przyszłości. Dlatego w naszej szkole uroczyście obchodzimy narodowe święta i nie tylko. Chcemy, aby nasi uczniowie znali przeszłość swojego narodu, tradycje i obyczaje.
Uroczystość kolejny raz pozwoliła zrozumieć jak ważnym wydarzeniem było uchwalenie Konstytucji 3 maja. Staraliśmy się odpowiedzieć na pytania, czym dla nas Polaków jest Ojczyzna, Naród, Wolność.
Uczciliśmy również Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Jest to święto państwowe, ustanowione przez Sejm w 2004 roku. Obchodzimy je w całym kraju 2 maja.
Flaga jest - obok godła – naszym najwyższym symbolem narodowym. Symbolem wolnego i niepodległego państwa. Reprezentuje imię Polski poza jej granicami. Łączy Polaków w kraju i za granicą. Jest widocznym i wymownym znakiem naszych najcenniejszych wartości.
Uroczystość przygotowały panie: Lucyna Kucharska i Dorota Kubuśka-Adamiak.