Naszą witrynę przegląda teraz 86 gości 

Dzień Mamy , Taty i Dziecka

 

Jest taki jeden, szczególny dzień w roku, w który  nasze Kochane Mamy mają swoje święto. Dzień Matki to najcieplejsze ze świąt w całym roku.
26 maja uczniowie naszej szkoły uczcili Dzień Mamy w sposób bardzo uroczysty i wyjątkowy. Uczniowie kl. III pod kierunkiem Pani Romany Dudek zaprezentowali montaż słowno muzyczny. Uczniowie klas starszych zaprezentowali scenki w języku niemieckim i angielskim. Przedszkolaki natomiast zaśpiewały pięknie piosenkę oraz zaprezentowały układ taneczny. Cała uroczystość wzbogacona  była piosenkami w wykonaniu chóru. Wszystkie dzieci swoimi występami wyraziły podziękowanie za trud wychowania i codzienną troskę.
Zadeklamowane wierszyki, wyśpiewane z serca piosenki oraz piękne układy taneczne wywołały u mam łzy wzruszenia. Piękne, zrobione laurki, były wyrazem podziękowania za to, że mamy są, że kochają i że są najlepsze  na całym świecie. Na zakończenie Pani Dyrektor Małgorzata Marcinek złożyła życzenia wszystkim mamom i tatom, którzy bardzo licznie przybyli do szkoły.
Po części artystycznej przyszedł czas na obchody Dnia Dziecka, które rozpoczęliśmy od rozgrywek sportowych. Na małym boisku bawiły się dzieci z klas młodszych, natomiast na dużym boisku rywalizowali uczniowie klas starszych. Razem z dziećmi bawili się także rodzice. Oprócz zabaw sportowych były także kiełbaski, lody oraz słodkie czekolady.
Uczniowie klas starszych rozegrali mecz siatkówki i piłki nożnej. Wynik oczywiście nie był najważniejszy gdyż liczyła się dobra zabawa. Każdy znalazł coś dla siebie: przedszkolak i poważny uczeń klasy VI. Wszyscy bawili się wspaniale.
Wszystkim dzieciom nie tylko w dniu ich święta, życzymy spełnienia marzeń, dużo powodów do radości.