Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

DZIEN EDUKACJI NARODOWEJ

14 października w naszej szkole odbył się Dzień Edukacji Narodowej. Lekcje były przeplatane różnymi wydarzeniami.  Na początek uczniowie jak co roku mogli wysłuchać koncertu filharmonii. Muzycy pokazali dzieciom instrumenty oraz zagrali kilka pięknych utworów. Uczniowie czynnie uczestniczyli w koncercie poprzez zatańczenie kilku kroków baletowych. Była to piękna lekcja muzyki. Następnie wszyscy wrócili na lekcje.

Kolejnym punktem programu był montaż słowno - muzyczny przygotowany przez Pana Roberta Znajomskiego i Panią Dorotę Kubuśka - Adamiak oraz przez uczniów naszej szkoły. Dzieci dedykowały nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły piękne wiersze i piosenki . Samorząd Uczniowski złożył na ręce Pani dyrektor Małgorzaty Marcinek, Pana wicedyrektora Jarosława Burkieta oraz Pani Agnieszki Małyski samodzielnie przygotowane życzenia.