Naszą witrynę przegląda teraz 93 gości 

WIZYTA NA OBIEKTACH SPORTOWYCH GÓRNIK ŁECZNA

 

W związku z realizacją zajęć metoda projektu w klasie Ia w szkole Filialnej w Ciechankach ,,Gry i zabawy znane, ale zapomniane’’14 kwietnia uczniowie klas I  Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Armii Krajowej w Ostrówku oraz szkół Filialnychw Ciechankach i Zawadowie  uczestniczyli w wycieczce na stadion sportowy Górnik Łęczna.

Grupa 53 uczniów miała okazję dokładnie obejrzeć obiekt sportowy. Weszliśmy na trybuny, główne boisko, do szatni zawodników, siłownię oraz na halę gdzie odbywają się turnieje i treningi grup młodszych. Uczniowie mogli przez chwilę poczuć się jak prawdziwi piłkarze gdyż przechodzili przez tunel, którym zawodnicy wychodzą na mecz, a w sali konferencyjnej ujrzeli mikrofony, przy których zawodnicy i trenerzy odpowiadają na pytania reporterów.   Naszym przewodnikiem był Pan Tomasz Płaza, który opowiedział zaciekawionym uczestnikom jak obiekt jest wykorzystywany, na co dzień i podczas imprez sportowych. Cały stadion, jak i jego wyposażenie zrobiło na wszystkich ogromne wrażenie. Niewątpliwą atrakcją była możliwość obejrzenia treningu  I drużyny.

Na zakończenie naszej wizyty uczniowie otrzymali plakaty, książeczki oraz blankiet, który będą mogli wymienić na bilet. Wszyscy odwdzięczyli się naszemu przewodnikowi gromkimi brawami oraz podziękowaniami.

Była to bardzo ciekawa wycieczka, która uczniowie z pewnością zapamiętają na bardzo długo.

Wychowawcy oraz uczniowie dziękują Zarządowi Górnika Łęczna  za umożliwienie obejrzenia obiektów sportowych od wewnątrz oraz Panu Tomaszowi Płazie za oprowadzenie naszej grupy po wszystkich obiektach.