Naszą witrynę przegląda teraz 307 gości 

Dzień mamy i taty

 

Kocham Cię, Mamo,
Bo serce Twoje bije tak samo jak serce moje…

A kiedy będzie słońce i lato
Pójdziemy sobie na spacer z Tatą…

W kalendarzu imprez Szkoły Filialnej w Zawadowie już na stałe wpisał się Dzień Rodziny. W tym roku uroczystości odbyły się 2 czerwca. Zostały powiązane ze sobą trzy ważne dla dzieci święta: Dzień Matki i Ojca oraz Dzień Dziecka. Święto było bardzo doniosłe za sprawą Rodziców, którzy pojawili się w komplecie,   a obecność Pani Dyrektor dodała powagi całej akademii. Dzień ten rozpoczął się od uroczystej akademii, na której uczniowie kl. I-III zaprezentowali montaż słowno-muzyczny poświęcony rodzicom. Były wiersze, piosenki, życzenia dla kochanych rodziców. Następnie wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego, które pokazały bardzo ciekawe scenki z życia rodziny. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca.

Po głównej części uroczystości nastąpił słodki poczęstunek dla naszych dzieci oraz pogaduszki przy kawie dla Mam i Tatusiów. Następnie odbyły się różne konkursy dla dzieci i rodziców.

Ten dzień był cudowny, a zarazem ciekawy. Nasi goście i my czuliśmy się wspaniale. Chcielibyśmy, aby tak było codziennie.