Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości 

Święto Edukacji Narodowej

13 i 14 października bardzo uroczyście obchodziliśmy w naszej szkole Święto Edukacji Narodowej.

13 października gościliśmy pracowników oświaty z całej gminy Puchaczów. Pan Wójt Adam Grzesiuk wręczył wyróżnionym nauczycielom dyplomy z podziękowaniami za szczególne osiągnięcia w edukacji i za wiele innych działań na rzecz szkoły i środowiska lokalnego.

Grupa uczniów z naszej szkoły uświetniła to spotkanie montażem słowno – muzycznym, który został nagrodzony wielkimi brawami. 14 października nie było lekcji, ale spotkaliśmy się w szkole aby wspólnie świętować ten szczególny dzień. Była uroczysta akademia, życzenia, kwiaty, dużo serdecznych słów i wiele uśmiechów. Uroczystość zakończył koncert artystów z Filharmonii Lubelskiej. Wspólnie wysłuchaliśmy utworów Fryderyka Chopina, uczniowie obejrzeli z bliska instrumenty muzyczne, próbowali swoich sił na parkiecie tańcząc w rytm swinga. To był naprawdę udany dzień.

Urszula Przystup