Naszą witrynę przegląda teraz 84 gości 

Bicie Rekordu Guinnessa

W bieżącej edycji programu Śniadanie Daje Moc uczniowie kl. II i III naszej szkoły wraz z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Ostrówku przyłączyli się do ogólnopolskiej próby bicia Rekordu Guinnessa - „Największa lekcja gotowania zdrowego śniadania – wiele lokalizacji”.

Podczas tego wydarzenia na ławkach szkolnych zamiast zeszytów i książek pojawiły się zdrowe i smaczne potrawy przygotowane zgodnie z 12 zasadami zdrowego odżywiania. Mali kucharze przygotowali m.in. wesołe rzeźby twarożkowe, kolorowe kanapki oraz pyszne szaszłyki owocowe. W zorganizowaniu akcji, podobnie jak w roku ubiegłym, wsparli nas rodzice.

Wszystkie te działania z pewnością przyczyniły się do utrwalenia zdrowych nawyków żywieniowych naszych uczniów, ale również wzmocniły integrację szkolnej społeczności.