Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 

„Uwolnij swoje książki” Dziel się z innymi radościami  z innymi radością czytania

Wielu z nas posiada w domu książkę, która od dłuższego czasu stoi na półce zakurzona
i  może zapomniana. Zamiast trzymać książkę w zaciszu swego domu lepiej podzielić się nią z innymi. Jedną z propozycji działań w zakresie popularyzacji czytelnictwa jest propagowanie w naszej szkole idei Bookcrossingu.
Od 15 września 2016r. do końca roku szkolnego uruchomiono w naszej szkole oficjalną akcję bookrocrossingową. Akcja Boocrosingowa daje szanse na przeczytanie wymarzonej książki osobom, których nie stać na jej zakup. Inspiruje rozmowy i dyskusje, a samotnym
i nieśmiałym ułatwia nawiązanie kontaktów.  
Zapraszamy całą społeczność szkolną: uczniów, nauczycieli, obsługę do uczestnictwa w akcji.