Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

,,Dzień Górnika” w przedszkolu

Dzień Górnika to jedna z wielu uroczystości, która już na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń Przedszkola w Ciechankach. 7 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Górnika. Na tę uroczystość zostali zaproszeni goście - górnicy w strojach galowych pracujący w kopalni "Bogdanka". Zaproszonych górników, przedszkolaki powitały specjalnym programem artystycznym. Dzieci ze wszystkich grup wiekowych zaprezentowały swoje umiejętności, recytując, tańcząc i śpiewając. Przedstawienie obejrzały wszystkie dzieci z naszego przedszkola. Górnicy opowiadali dzieciom o trudnej pracy w kopalni. Dzieci z zainteresowaniem i uwagą słuchały gości. Zadawały mnóstwo ciekawych pytań. Na koniec obdarowały górników własnoręcznie wykonanymi prezentami i podziękowały za przybycie. Nasi wychowankowie otrzymali od górników ogromną torbę cukierków.