Naszą witrynę przegląda teraz 87 gości 

Wprawdzie od czasu powstania pierwszej szopki upłynęło wiele czasu. Dzisiaj własnoręczne wykonanie szopki to doskonały pomysł na wkroczenie w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia, a zarazem kultywowanie pięknej polskiej tradycji. Konstruowanie szopki betlejemskiej w naturalny sposób skłania do pogłębienia wiedzy na temat tradycji Bożego Narodzenia,  pozytywnie wpływa na rozwój wyobraźni twórczej, dostarczy wiele radości, a ukończone dzieło ujawnia zdolności młodego twórcy. Szczególnie ważne w dzisiejszych współczesnych, pełnych pośpiechu czasach jest też rodzinne, wspólne wykonywanie szopki, bo jest  to wspólne przebywanie ze sobą, budowanie więzi, wzbudzenie tęsknoty do tej Świętej Rodziny, która powinna być dla nas wzorem. Także uczeń naszej szkoły włączył się w kultywowanie tej pięknej tradycji, biorąc udział w konkursie o tej tematyce.  Uczeń klasy II- naszej szkoły  Jakub Łabędź  zajął II miejsce w Gminnym Konkursie pt. ,,Szopki Bożonarodzeniowe" zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Puchaczowie. GRATULUJEMY!!!