Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

14.03.2017 w naszym  przedszkolu zagościło Objazdowe Planetarium Pan Kometa, dzięki któremu mogliśmy z bliska podziwiać kosmos i poznać prawa którymi się on rządzi. Projekcja odbyła się w specjalnej kopule o kształcie kuli, która już na samym wstępie zrobiła na dzieciach ogromne wrażenie. Nadmuchiwana ogromna kopuła stanowiła idealną namiastkę kosmosu. Z wnętrza co pewien czas dochodziły, głośne "WOOOW!!!" i inne okrzyki zachwytu.

Dzieci  miały okazję dowiedzieć się i zobaczyć jak powstał wszechświat, galaktyki, układ słoneczny. Była to rewelacyjna okazja do pogłębienia wiedzy na temat zjawisk astronomicznych.
W zaciemnionym wnętrzu odbyła się ciekawa projekcja, dzięki której dzieci poznały również fazy księżyca, znaki zodiaku, układ planet i wiele innych astronomicznych procesów. Dzieciakom taka nietypowe zajęcia bardzo się podobały i sprawiły ogromną radość.

Pokaz w przenośnym planetarium z pewnością był dużym urozmaiceniem i przeżyciem, pozostawiając niezapomniane wrażenia, a jednocześnie wprowadzając do świata planet, gwiazd i kosmosu.

Bardzo dziękujemy panu Patrykowi Jatczakowi za niezapomnianą wycieczkę w kosmos.