Naszą witrynę przegląda teraz 309 gości 

SPOTKANIE WIELKANOCNE

„Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas. 
Wszystko rozkwita w słońce blasku. 
I wielka miłość rośnie w nas. Miłość do ludzi, do przyrody. 
W zielone każdy gra. 
Już zima poszła spać za morze, a w naszych sercach radość gra”.

W środę 12 kwietnia w naszej szkole zapanowała ciepła i świąteczna atmosfera. Przez ostatnie dni dzieci poznawały różne tradycje związane ze świętami Wielkiej Nocy, uczestniczyły w warsztatach świątecznych, ozdabiały pisanki, siały owies i rzeżuchę. Ostatniego przedświątecznego dnia w szkole zebraliśmy się, żeby wysłuchać montażu słowno- muzycznego przygotowanego przez klasę II i III. Przypomniano nam starodawne zwyczaje związane z obchodami Świat Wielkiej Nocy. Zwieńczeniem naszej szkolnej uroczystości było wspólne spożywanie śniadania na stołówce szkolnej.