Naszą witrynę przegląda teraz 86 gości 
Dziesiątego października w naszym przedszkolu miało miejsce kolejne spotkanie z cyklu: Spotkania z ciekawymi ludźmi. Odwiedziła nas Pani Małgorzata Więcławska- Siwek, lekarz weterynarii. Dzięki Pani weterynarz wszyscy dowiedzieliśmy się kilku nowych rzeczy. Nasze spotkanie rozpoczęło się od wyboru imienia dla pluszowego pieska- towarzysza Pani Małgosi. Przedszkolaki zdecydowały, że będzie on nazywał się Bingo. Pluszak był dzielnym pacjentem na którym Pani doktor pokazywała zabiegi które należy wykonać u każdego psiaka i kota, było to szczepienie (zastrzyk), odrobaczanie (podanie doustnej pasty) oraz nakrapianie przeciw pchłom i kleszczom (krople na skórę). Następnie przedszkolaki poznały przybory jakie wykorzystuje się w pracy weterynarza. Wszyscy słuchali swojego serca przy pomocy stetoskopu, mieli mierzoną temperaturę, oraz obserwowali jak bada się uszy zwierząt. Dzieci z zainteresowaniem obserwowały wykonywane czynności i uważnie słuchały tego co mówiła Pani Małgosia.
Na zakończenie przedszkolaki otrzymały od Pani weterynarz słodki upominek, książeczki zdrowia dla zwierzą, kolorowanki oraz gry edukacyjne.
Pani Małgosi bardzo serdecznie dziękujemy za cenną lekcję, jaką od niej otrzymaliśmy, teraz każdy z nas wie jak należy odpowiedzialnie opiekować się pupilem.