Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 

Zabawa choinkowa

Tradycją naszego przedszkola jest coroczna zabawa choinkowa, połączona ze świętowaniem z okazji dnia Babci i Dziadzia oraz wizytą Świętego Mikołaja. Dla naszych przedszkolaków jest to jeden z najważniejszych dni w roku.

Uroczysty dzień rozpoczęliśmy od zaprezentowania montażu słowno- muzycznego dla Babć i Dziadziów. Dla części przedszkolaków był to pierwszy występ przed tak dużą publicznością i z mikrofonem, jednak mimo początkowych stresów wszystko udało się wspaniale, a zaproszeni goście wyrazili swoje uznanie dla występu dzieci poprzez gromkie brawa.

Każda Babcia i Dziadzio otrzymali niewielki upominek od swojego wnuka, po czym rozpoczęła się wspólna zabawa. Dzieci zmieniły ubrania na przygotowane w domu kostiumy i nasza sala zapełniła się księżniczkami, motylkami i różnymi postaciami z bajek. Wszyscy bardzo dobrze się bawili, gdy odwiedził nas wspaniały gość- Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów dla naszych grzecznych przedszkolaczków. Gdy wszyscy otrzymali prezent Mikołaj zaprosił dzieci do wspólnego tańca, który to, zakończył naszą zabawę.

Był to dzień pełen wrażeń, przepełniony radością i uśmiechem, który z pewnością  każdy z nas będzie miło wspominał.