Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

WALENTYNKI

Nikomu nie trzeba przypominać, jakie święto obchodzimy 14 lutego, ponieważ tego dnia już od rana w radiu i telewizji wszyscy mówią o Walentynkach, czyli święcie zakochanych. I chociaż święto to przywędrowało do nas ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii to już na stałe wpisało się w kalendarz polskich świąt.

W naszej szkole także postanowiliśmy w sposób symboliczny uczcić ten dzień. 14 lutego w naszej szkolnej bibliotece stanęła walentynkowa skrzynka, do której wszyscy zainteresowani uczniowie mogli wrzucić liściki i kartki, poprzez które chcieli wyrazić swoją sympatię do koleżanki lub kolegi. Nasza skrzynka bardzo szybko wypełniła się kolorową korespondencją, którą następnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego rozprowadzili we wszystkich klasach.

Ten dzień z pewnością był pełen pozytywnych emocji, szczególnie dla osób, które otrzymały walentynkę Uśmiech