Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

DZIEŃ RODZINY

30 maja był wyjątkowym dniem w naszej szkole, rozbrzmiewała muzyka, było kolorowo i wesoło.

Dzień rodziny dostarczył naszym uczniom i ich rodzicom wiele radości. Wszystko rozpoczęło się od montażu słowno-muzycznego przygotowanego przez klasę III. Scenki, które uczniowie przygotowywali były odzwierciedleniem rzeczywistości. Poprzez wiersze i piosenki dzieci wyraziły swoja miłość do mamy i taty. Po bardzo wesołej, ale zarazem nasuwającej przemyślenia części artystycznej każda klasa miała możliwość zaprezentowania swojego repertuaru.  Uczniowie od klasy I do VII tańczyli i śpiewali przygotowane dla rodziców tańce i piosenki. Po zaprezentowaniu swoich umiejętności uczniowie klas młodszych pobiegli do swoich rodziców z własnoręcznie przygotowanymi laurkami.

Kolejnym punktem tego wyjątkowego dnia były zawody sportowe na kompleksie boisk Orlik. Uczniowie klas młodszych konkurowali ze sobą na małym boisku, natomiast uziowie starsi na dużym. Do każdej grupy dołączyła, jak co roku drużyna rodziców, którzy z ogromnym zaangażowaniem walczyli o zwycięstwo.

W przerwie pomiędzy konkurencjami wszyscy zregenerowali swoje siły pysznym posiłkiem w postaci kiełbasek z grilla oraz lodami.

Mimo wysokich temperatur wszystkim dopisywały humory a konkurencje sportowe były traktowane jak świetna zabawa.

Uczniowie wyczerpani, ale zadowoleni wrócili do swoich domów. A dzień rodziny z pewnością na długo zostanie w ich pamięci, gdyż mogli go spędzić ze swoimi rodzicami świetnie się bawiąc oraz prezentując swoje umiejętności, talenty i możliwości.