Naszą witrynę przegląda teraz 80 gości 

Święto Rodziny w Przedszkolu

5 czerwca odbył się Integracyjny Dzień Rodzinny w Przedszkolu w Ciechankach. Celem pikniku była świetna zabawa oraz integracja rodziców.

Inicjatorką oraz organizatorką imprezy była Rada Rodziców naszego przedszkola. Pani wicedyrektor przedszkola, Agata Wójcik, zainaugurowała festyn uroczystym powitaniem, a następnie zachęciła do wspólnej zabawy. Na początku przedszkolaki prezentowały się na scenie wykonując układy taneczne, poznane podczas zajęć dodatkowych z panią Weroniką  – instruktorem tańca. W tym dniu nie mogło zabraknąć również atrakcji dla najmłodszych. Naszym pociechom najbardziej przypadł do gustu zamek do skakania i duża zjeżdżalnia. Powodzeniem cieszyło się także malowanie twarzy. Niewątpliwie największą atrakcją pikniku dla dzieci było puszczanie ogromnych baniek mydlanych. Tegoroczny Dzień Rodziny został poprowadzony przez DJ – a. Jak na piknik przystało była także możliwość, aby posilić się smakołykami: ciasteczkami, kawą, herbatą, a dla najmłodszych ulubionym przysmakiem – popcornem i watą cukrową. Cała uroczystość przebiegła w atmosferze radości i zadowolenia, o czym świadczyły uśmiechy widniejące  zarówno na twarzach dzieci, jak również dorosłych. Jego sukces i świetną zabawę zawdzięczamy nie tylko zaangażowaniu nauczycieli, personelu i wychowanków naszego przedszkola, ale przede wszystkim rodzicom, którzy służyli  pomocą. Dziękujemy wszystkim za ich trud i starania, wierząc, że za rok równie doskonale będziemy się bawić.